Kadınlar İçin ‘Gülezler Kadın Sanat Sokağı’ Projesi

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Kültür Mahallesi’nde bulunan dikiş nakış kursundaki kursiyer kadınlarla bir araya geldi ve yapacakları Gülezler Kadın Sanat Sokağı projesi hakkında bilgiler verdi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi saha çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak’ın hızına yetişilmiyor. Gece uyumadan gündüz oturmadan çalışmalarına dur durak bilmeden devam eden Durak, Kültür Mahallesi’nde bulunan dikiş nakış kursundaki kadınlarla bir araya geldi. Kadınların el emeği göz nuru sanat eserlerini üretebilecekleri ve sergileyebilecekleri Gülezler Kadın Sanat Sokağı projesini anlatan Durak,  “Şehrimizde kadınların sosyalleşmesi ve bir arada bulunarak etkinlikler düzenleyebilmesi adına mülkiyeti belediyemizde olan Gülezler Konağı’mızı siz kadınların kullanımına sunacağız. Burada belediyemiz tarafından düzenlenecek el sanatları, dikiş, nakış, resim, müzik atölyelerinde eğitimler alarak kendi el emeği göz nuru sanat eserlerini üretebileceksiniz. Üretilen ürünlerin satışı ile de hanelerinize ek gelir sağlayabileceksiniz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420