Demirkol’dan Net Vaat: Emeklilere 5 Bin TL Bayram İkramiyesi

Emeklilerin refahını ve toplum dayanışmasını artırmak için “Güçlü Sosyal Belediyecilik” anlayışını benimseyeceklerini belirten AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, ihtiyaç sahibi emeklilerin dini bayramlarda Vefa Kartlarına 5 Bin TL bayram ikramiyesi yüklenerek destek sağlanacağının sözünü verdi.

Emekliler için belediye imkanlarından pozitif ayrımcılık yapacak projeler geliştireceklerini ifade eden Demirkol, sosyal hizmetler, eğitim programları, sağlık hizmetleri ve ekonomik destekler sunacağını söyledi.

Huzur dolu bir Bolu için emekli vatandaşların her daim yanlarında olacaklarının altını çizen Demirkol yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Kıymetli emeklilerimiz, ulu çınarlarımız. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Kıymetinizin bilindiği, huzurlu bir Bolu için sizlere müjdelerimiz var. Cumhurbaşkanımızın tüm emeklerimize vermiş olduğu bayram ikramiyelerine ek olarak biz de ilimizdeki ihtiyaç sahibi tüm emeklerimize dini bayramlarda 5’er bin lira ikramiye vereceğiz. Ayrıca sizlere tanımlayacağımız vefa kartlarıyla su faturalarında %50’den başlayan indirimler, evinde öğrencisi olanlar için burs ve eğitim destekleri, mahalle konaklarında ve yaşlı sağlığı merkezlerimizde ücretsiz ikramlar ile yanınızda olacağız. Sizler bizim başımızın tacısınız. 31 Mart yerel seçimlerinde sizlerin desteği ile Bolu kazanacak hiç kimse kaybetmeyecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420