Boluspor’dan AK Parti’ye özel teşekkür geldi

Boluspor kulübü resmi internet hesabından bir teşekkür mesajı paylaştı. Bu paylaşımı alıntılayan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol ise “Bizler de sizlere teşekkür ediyoruz Maddi, manevi desteklerimiz ve stadyum bizden, şampiyonluk sizden” ifadelerine yer verdi.

Boluspor kulübü resmi internet hesabından bir teşekkür mesajı paylaştı. Kırmızı beyazlılar, AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol’a, Boluspor’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine az bir süre kala adaylar çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Boluspor’u ziyaret eden AK Parti heyeti, kırmızı beyazlılara destek sözü vermişti.

Yaşanan sürecin ardından Boluspor Kulübü de, AK Partili isimlere teşekkür mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi: “Kulübümüze göstermiş oldukları maddi manevi desteklerinden dolayı AK Parti Bolu Milletvekilimiz Sayın Yüksel COŞKUNYÜREK ve AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Sayın Muhammed Emin DEMİRKOL’a teşekkürlerimizi sunuyoruz”

“DEMİRKOL STADYUM BİZDEN ŞAMPİYONLUK SİZDEN”

Bu paylaşımı alıntılayan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol ise “Bizler de sizlere teşekkür ediyoruz Maddi, manevi desteklerimiz ve stadyum bizden, şampiyonluk sizden” ifadelerine yer verdi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427