“Bolu’nun Hikayesini Birlikte Yazacağız”

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Yıltaş Yapı Market Bolu Şube ziyaretinde, “Yeni bir hikaye yazmak için partimizden aldığımız güçle yola çıktık. Biz kazanacağız, Bolu kazanacak. Sorumluluk duygumuz ve heyecanımız çok yüksek. Hayata geçireceğimiz projelerle Bolu’yu marka kent yapacağız.” dedi.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, vatandaşla buluşmak üzere yürüttüğü saha faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda Yıltaş Yapı Market Bolu Şubesinde emekçi ve vatandaşlarla bir araya gelen Demirkol, mağaza çalışanları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.


“Bolu için el birliğiyle çalışacağız”
Yönetim anlayışı ve Bolu vizyonu ile ilgili olarak kendisine yöneltilen sorular üzerine birliktelik vurgusu yapan Demirkol, “Bizler geleceğimiz için eğitimden sağlığa, güvenden istihdama kadar dolu dolu bir Bolu tasavvur ettik. Bu tasavvuru gerçeğe dönüştürmek için, yatırım ve vizyon ile dolu bir Bolu için canla başla, gece gündüz demeden çalışmaya hazırız. Bu yolda yalnız değiliz, şehrimizin tüm hikayesini birlikte yazacağız. Hep birlikte, daha yaşanılabilir, daha güçlü, daha umut dolu bir Bolu için el birliğiyle çalışacağız. Şehrimizdeki her bireyin huzur ve güven içinde yaşaması, geleceğe umutla bakması için, Bolumuzun merhametle, huzurla, sevgiyle dolması için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Bu emaneti layıkıyla taşıyacak, şehrimizi daha yaşanabilir ve kalkınmış bir yer haline getirecek adımları atmaktan asla kaçınmayacağız.” şeklinde konuştu. 


“Dolu dolu bir Bolu’yu inşa edeceğiz”
Bolu için hazır ve kararlı olduğunu belirten Demirkol, “1 Nisan sabahından itibaren Bolu artık emin ellerde olduğunu hissedecek. Bizler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız ilham ile birlikte bu kutlu görevi ifa ederken, ilk hedefimiz şehrimizin geleceğini en iyi şekilde inşa etmek olacak. Kadim şehrimiz Bolu için gece gündüz çalışıp fetret dönemini bitireceğiz. Dolu dolu bir Bolu inşa etmek için, birlikte el ele vererek güç birliği oluşturacağımızdan şüpheniz olmasın. Bolu, kadınlarımızdan gençlerimize, sporcularımızdan esnafımıza, yaşlılarımızdan özel gereksinimli bireylerimize kadar tüm hemşehrilerimizin mutluluğu ve huzuru ile dolacak.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420