Bolu AK Parti Belediye Başkan Adayı Muhammet Emin Demirkol Oldu

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçiminde AK Parti’nin Bolu Belediye Başkanı Adayı Muhammed Emin Demirkol oldu.

AK Parti Bolu Belediye Başkanı adayı Muhammed Emin Demirkol, Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen törende resmen ilan edildi. 

Bolu AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Muhammed Emin DEMİRKOL sosyal hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“31 Mart yerel seçimlerinde Bolu’muzu Gerçek Belediyeciliğe kavuşturmak için Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti Bolu Belediye Başkanlığı adaylığımızı ilan etmesinin ardından il başkanlığı binamıza gelerek büyük bir heyecanla ve yoğun katılımla bizleri karşılayan, gücümüze güç katan çok değerli hemşehrilerimize, Bolumuza ve teşkilatımıza yıllarca emek vermiş değerli büyüklerimize, belediye başkan aday adaylarımıza, geçmiş dönemde görev alan tüm il ve ilçe başkanlarımıza ve mevcut yönetimlerde dinamizmi ile her zaman yanımızda olan teşkilatımıza çok teşekkür ederim..

Bolu aşkımıza ve birlikte başaracağız sözümüze ortak olan tüm hanımefendilere, beyefendilere, gençlerimize ve kardeşlerimize sonsuz şükranlarımı sunarım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420