BOLU VALİSİ ERKAN KILIÇ’IN BERAT KANDİLİ MESAJI

Bolu Valisi Erkan KILIÇ, Berat Kandili mesajı yaınladı

Bolu Valisi Erkan KILIÇ, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

​       “On bir ayın sultanı olan Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi, kurtuluş ve bağışlanma anlamları taşıyan Berat Kandili’nin, tüm Müslümanların beratına vesile olmasını, insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum.
​        Rahmet gecesi de olan Berat Kandili, lütfu ilahiye mazhar olmak, kendimize ve insanlığa olan sorumluluğumuzu hatırlamak, dargınlık ve kırgınlıkları gidermek için bir fırsattır. Böyle mübarek geceler, manevi duyguların doruğa çıktığı müstesna zaman dilimleridir. Semaya açılan ellerle gönlümüzden ve dilimizden dökülenlerin kabul edildiği;  Yüce Allah’ın rahmetinin, mağfiretinin ve bereketinin sonsuz olduğu bu ulvî gecenin, aylardır Gazze’de, zulme direnerek hayatta kalma mücadelesi veren Müslüman kardeşlerimizin kurtuluşuna da vesile olmasını niyaz ediyorum.
​        Bu duygularla, manevi feyziyle nadir gecelerden biri olan Berat Kandili’nin, başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyor; Bolulu hemşehrilerimin ve İslam âleminin Berat Kandilini en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420