TURİZM OTELCİLİK, DÖNEM SONU HAFTASINI ETKİNLİKLERLE GEÇİRİYOR

İzzet Baysal Abant mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  (Turizm Otelcilik) “Sokak Lezzetleri” kermesi, müzik ve futbol müsabakaları gibi etkinliklerle eğitim ve öğretim döneminin son haftasını dolu dolu yaşıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı, eğitim ve öğretim döneminin son haftasını etkinlik haftası olarak ilan ederken İzzet Baysal Abant mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  “Gastronominin Başkentinden “Sokak Lezzetleri” adını verdikleri kermesin yanı sıra çok sayıda etkinlik ile dolu dolu bir hafta geçiriyor.

Okulda düzenlenen etkinliklerin yanı sıra Okul Aile Birliğine destek olmak ve mesleki becerileri sergilemek amacıyla okulda kermes düzenlendi. Gastronominin Başkentinden “Sokak Lezzetleri” adını verdikleri kermeste döner, sucuk ekmek, çiğköfte, gözleme, lokma, ıslak kek, ayran ve çay gibi lezzetler ustaların ve öğrencilerin hazırladığı ürünler davetlilerin ve öğrencilerin beğenisine sunuldu.

Hazırlanan ürünlerin yanı sıra öğrenciler müzik ve futbol müsabakaları ile doya doya bir haftayı bol etkinlikle geçirmeye devam ediyorlar.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420