Tarihçi Yazar Mustafa Turan Bir Dizi Konferans İçin Mengen’e Geldi

Kişisel Gelişim Uzmanı Tarihçi Yazar Mustafa Turan‘ın verdiği konferanslar, Mengen İlçesinde dört gün sürdü.

Kişisel Gelişim Uzmanı Tarihçi Yazar Mustafa Turan, bir dizi konferanslar vermek üzere Mengen İlçesine geldi. Mengen’de Eğitim Öğretim gören Ortaokul ve Lise öğrencilerine “Başarı Teknikleri” konferansa katılan Turan, öğretmenlere “İdeal Öğretmen, İdeal Öğretmenin Vizyonu ve Motivasyonu”, Din Görevlilerine de “İdeal Din Görevlisinin Vizyonu ve Motivasyonu” konularında konuşmacı olarak öğretmenlere ve din görevlilerine hitap etti.

Kişisel Gelişim Uzmanı Tarihçi Yazar Mustafa Turan tarafından verilen olan konferanslar dizini, 21 Kasım Salı Günü başladı ve 24 Kasım Cuma günü sona erdi.

Mengen Kaymakamı Fatih YILDIZ, konferans sonunda Mustafa Turan beye teşekkür ederek Plaket takdim etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Salih CELEPCİ; “Kişisel Gelişim Uzmanı Tarihçi Yazar Mustafa Turan Bey’e,  öğrenci ve öğretmenlerimize verdiği konferanslardan dolayı teşekkür ediyorum. Amacımız Mengen’deki tüm öğrencilerimizin akademik başarısını artırmak. Eğitimde kaliteyi artırmaktır.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420