Fideler Toprakla Buluştu

Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından üretilen sebze fideleri, Özel Gürtan Okulu öğrencileri tarafından toprakla buluşturuldu.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Çayırköy Bebek Ormanı’nda gerçekleştirilen fide dikimi etkinliğinde ilkokul öğrencileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Bolu Belediyesi’ne ait Bebek Ormanı’nda ikincisi gerçekleştirilen fide dikim etkinliğinde Başkan Özcan ile bir araya gelen öğrenciler, uygulamalı şekilde fide dikimini yerinde öğrenirken bir yandan da eğlenceli zaman geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

 Etkinlikte çocuklarla konuşan Başkan Özcan, “Domates, biber, salatalık ekeceğiz. Onlar büyüyünce hep birlikte toplayıp burada piknik yapacağız. Geri kalanını da caddede bir stant açtıracağız. Orada siz, öğretmenlerinizin gözetiminde bu sebzeleri satacaksınız. Oradan elde edilen parayı, yoksul çocuklara verebilirsiniz. İsterseniz LÖSEV’e de bağışlayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420