BOLU VALİSİ ERKAN KILIÇ’IN YENİ YIL MESAJI

Bolu Valisi Erkan KILIÇ, Yeni yıl mesajı yayınladı.

Vali Erkan KILIÇ, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Acıları, hüzünleri, mutluluklarıyla bir yılı daha tamamlayıp yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşamaktayız. Umudun, bir insanın yaşama dair beslediği en değerli duygu olduğu inancıyla; 2024 yılının, dünyada yaşanan acılara, savaşlara son olması en güçlü dileğimiz ve duamızdır.      

Yeni bir yıla yaptığımız başlangıçla birlikte, Bolu’nun güzelliklerini ve değerlerini daha da ileri taşımak için kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. 2024’ün, ilimiz ve ülkemiz için yeni başarıların, kalkınmanın ve dayanışmanın artacağı bir dönem olmasını hedefliyoruz

2023’ te yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremler ve Gazze’de yaşanan insanlık dramı bir ömür unutulmayacak acılar olarak tarihte yer aldı. Yine, 22-23 Aralık’ta hain terör saldırısında şehadete yürüyen on iki kahraman Mehmetçiğimiz de Türk milletinin destansı tarihine ve gönüllerimize adlarını yazdırdılar. Yeni yılın, dünyanın hiçbir yerinde acıların, savaşların, felaketlerin yaşanmayacağı; acıların hep birlikte sarılacağı bir yıl olmasını diliyorum.

Bu duygularla, 2024’ün Bolu’muz ve ülkemiz için huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir refah yılı olmasını temenni ediyor;  hizmet etmekten onur duyduğum değerli Bolu halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı arz ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373