Kadınlar, Filler ve Saireler Bolu’ya Geliyor

T.C. Bolu Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, Bolu Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nün “Kadınlar, Filler ve Saireler” adlı tiyatro oyunu Bolulu tiyatro severlerle buluşacak.

Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı, Sibel Erdenk’in yönettiği, tek Perde – 1 saat 40 dakikalık tiyatro oyunu 27 Haziran 2024 Perşembe akşamı Saat: 20.00’de BAİBÜ Bordo Salon’da sahnelenecek.

Konusu: Büyük bir şehirdeki sıradan bir apartmanda birbirine komşu olan üç kadının trajikomik hikâyesi.. Bir tarafta evlilik hazırlıkları yaparken on iki yıllık sevgilisi tarafından terk edilen bir kadının hayata tutunma çabası, diğer tarafta hayatı boyunca başkalarının mutluluğu için kendini ihmal etmiş bir kadının rahmi alınmadan önce son bir gayretle çocuk sahibi olma arzusu, öteki tarafta günübirlik ilişkilerden kurtulmaya çalışırken her sabah dipsiz bir yalnızlığa uyanan başka bir kadının beyaz atlı prensini bulma hayalleri..

İletişim: Biletler Bolu Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nden alınabilir. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427