“Seviyorsan Git Ayrıl Bence” Oyunu Bolu’da Sahnelendi

İrfan KANGI’nın yazdığı, “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” adlı tek perdelik, 1 saat 15 dakikalık komedi oyunu Bolu seyircisini kahkahalara boğdu.

Haber: Fatma Marmara

Bolu Kültür Sanat Organizasyon tarafından Bolu’ya getirilen, Ufuk ÖZKAN, Rojda DEMİRER, Hamdi ALP rol aldığı “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” adlı tiyatro oyunu 24 Nisan Çarşamba akşamı saat: 20.00’da Bolu Necip Fazıl Kültür Merkezinde tiyatro severlerle buluştu.

Salonu full dolduran izleyenlerden bol bol alkış ve büyük beğeninin alındığı oyunda; boşanmak üzere olan bir çiftin son buluşmasında yaşananlar komik şekilde seyirciye aktarıldı.  Seyircinin de yer yer içine çekildiği oyunda; Ayhan ve Özlem çiftinin geçmişte yaşadıklarını masaya yatırdığı anlarda, Krizantem Çay Bahçesi’nin sahibi de bu durumun içinde kendini buldu.

Oyun sonrası Bolu Kültür Sanat Organizasyon tarafından sanatçılara çiçek takdim edildi. Ardından oyuncular, sanatseverlerle hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Ünlü oyuncular Ufuk ÖZKAN, Rojda DEMİRER, Hamdi ALP oyun sonrası bilgi paylaşımında bulundular.

Sanatçı Rojda DEMİRER konuşmasında; “Biz Ekim ayından beri bu oyuna çalışıyoruz. Ekim ayından beride sürekli turne tiyatrosu yapıyoruz. İstanbul’da çok az oynuyoruz ama oynuyoruz, onun dışında genelde hep böyle turnelere gidiyoruz. Benim 15 yıl, Ufuk’un 13 yıl aradan sonraki ilk oyunumuz olduğu için bizim içinde çok heyecan verici bir oyun oldu. Ama çok keyifle devam ediyoruz.”dedi.

Sanatçı Ufuk ÖZKAN; “ Bolu’ya ikinci kez geldik. Her ikisinde de full büyük bir salonda oynadık. İnanılmaz farkında olan bir seyirciye oynadık. O durum oyunu daha da demledi. Tekrardan yine geleceğiz Bolu’ya. Tüm misafirperverliğiniz ve yemekleriniz içinde çok teşekkür ediyoruz. Yine aynı ekiple, Bir Nefes Organizasyonla yaptığımız ‘Ufuk Çizgisi’ isimli tek kişilik interaktif gösterim var. İskenderun’da prömiyerini yaptık. Yarın Van’a gideceğiz, ardından Iğdır’a gideceğiz.  Buraya tekrardan o oyunla da geliriz büyük bir ihtimalle.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420