35. İZZET BAYSAL ŞÜKRAN GÜNLERİ STANT BAŞVURUSU HAKKINDA

Bolu’da bu yıl 35’incisi düzenlenecek olan İzzet Baysal Şükran Günleri’nde stant açmak isteyenler için başvurular alınmaya başlanmıştır. İlgili kurum ve kuruluşlar 6 Mayıs 2024 Cuma gününe kadar Kent Konseyine (Bolu Belediye Başkanlığı 5.kat) stant başvurularını yapabilirler.

Devlet Üstün Hizmet Madalyası sahibi, Bolulu hayırsever, merhum iş insanı İzzet Baysal adına düzenlenen İzzet Baysal Şükran Günleri’nin 35’incisi bu yıl 10-11-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. Şükran Günleri kapsamında 12 Mayıs 2024 Pazar günü İzzet Baysal Caddesi’nde saat:10.00-19.00 arası stantlar açık olacaktır.

STANTLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Açılacak stantlar için bu yılda sadece tüzel kişiliği bulunan kamu kurum/kuruluşları, sivil toplumörgütleri, kooperatifler ve meslek odaları başvuru yapabilir.Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir. Açılacak stantlarda yörelerin ve yöresel ürünlerin tanıtımı, el sanatlarının sergilenmesi gibi etkinlikler yer alacaktır.Açıkta yemek üretimi yapılmayacak olup, ambalajsız ve etiketsiz ürünlerin satışına izin verilmeyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420