BOLU VALİSİ ERKAN KILIÇ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bolu Valisi Erkan Kılıç, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Manevi bir huzurla geçirdiğimiz Ramazan ayının sonunda birliğimizi, beraberliğimizi, dilimizdeki güzel söz ve dilekleri, gönlümüzdeki sevgiyi taçlandıran Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğu içindeyiz.

Bayramlar, paylaşmaya, kaynaşmaya, dargınlıkları sonlandırmaya fırsat olan müstesna günlerdir. Bayram günlerinde nefsimizin ve bencilliğimizin esiri olmadan kırgınlıkları unutmalı, sevdiklerimizle kucaklaşmalıyız.

Yüce dinimizin ve kadim medeniyetimizin getirdiği güzel hasletleri yaşatmak, gelecek nesillere aktarmak adına bayramların maneviyatını idrak ederek yaşamalıyız. Hiçbir ayrım gözetmeden muhtacın, güçsüzün yanında olmak; kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret etmek; yetimlerin ve gariplerin tebessümüne vesile olmak bayramları bayram yapan değerlerimizdir.

Bugün ülkemizde bayramları huzur içinde yaşayabilmemiz, birlik ve beraberlik ruhuyla geleceğe emin adımlarla yürüyebilmemiz, mukaddes değerlerimiz uğruna canını feda eden aziz şehitlerimiz sayesindedir. Bayram vesilesiyle, aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anarken kahraman gazilerimize de uzun ömürler diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Bolulu hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyor; bayramımızın başta Filistin’deki Müslüman kardeşlerimiz olmak üzere tüm dünyaya barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420