Bolu’da Tanju Özcan Yeniden Başkan Seçildi

Gerçekleştirilen yerel seçimlerde Bolu’da mevcut Belediye Başkanı ve CHP Bolu Belediye Başkanı Adayı Tanju Özcan yeniden başkan seçildi.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan bir kez daha belediye başkanı oldu. Tanju Özcan’ın yeniden Bolu Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Bolu Belediyesi önünde binlerce insanın katılımı ile coşkulu bir kutlama yapıldı. Başkan Tanju Özcan balkon konuşması yaparak “Ben gerçekten Bolu’ya aşığım. Bolu’yu çok seviyorum, sizleri çok seviyorum. Allah sizlerden razı olsun. Bolu bu seçimde şunun kararını verdi, ya Bolu rantçı, sığınmacıdan yana, insanları ezen, insanlara eşit davranmayan o zihniyeti geri getirecekti veya insanlara eşit muamele yapan, kul hakkı yemeden yedirmeden Bolu’yu yöneten Tanju Özcan’ın arkasında duracaktı. İşte Bolu’nun güzel insanları, Köroğlu’nun torunları öyle bir karar verdiler ki biz artık geriye dönmek istemiyoruz. Biz belediyenin kapısından korkarak girmek istemiyoruz dedi. Neden Bolu’dan bakanlar, cumhurbaşkanları çıkmasın. Bizim bir eksiğimiz mi var? Bugün sayenizde bir Türkiye rekoru daha kırdık. 51 il belediyesi arasında yüzde 58 ile Türkiye birincisi olarak bizleri seçtiniz.Şimdi arkamda çok daha güçlü bir belediye meclisi var. Artık bundan sonra il genel meclisinde de daha güçlüyüz. Hep birlikte Bolumuzu ileri bir noktaya getirmeye çalışacağız. Hem Bolu için hem de Türkiye için kolları sıvadım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420