Demirkol Bilim Kurulu İçin Dev Kadro Oluşturuyor…İşte Bilim Kurulunda Yer Alacak O İsimler

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol, TV Bolu’da yayınlanan ‘Caner Güngör’le CAN’lı yayın’ isimli programa konuk oldu. Gazeteci Vedat Özkan moderatörlüğünde düzenlenen programda Gazeteciler Mert Minisker ve Caner Güngör’ün sorularını yanıtlayan Demirkol, seçimleri kazanması durumunda Bolu için çalışacak bir bilim kurulu oluşturulacağını ve Bolu için alınacak kararlarda bilim kurulunun görüşüne başvurulacağını söyledi.

TV Bolu’da yayınlanan CAN’lı Yayın programında gazetecilerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Demirkol, önemli açıklamalarda bulundu. 

Belediye’de bir bilim kurulu oluşturulacağını, Bolu için alınan kararlarda bilim kuruluna danışılacağını anlatan Demirkol, böylece en doğru sonuca ulaşılacağını belirtti. 

Orhan Uçar, Cumhur Bandakçıoğlu, Suat Çelen…. 

Demirkol, bilim kurulunda Bolu’nun yakından tanıdığı isimlerin de yer alacağını ifade ederek, “Sanatta Orhan Uçar Bey , Bolu’nun sanat anlamında yapılmış olan on etkinliğin dokuzuna imza atmış mıdır?, Orhan Bey’in müthiş bir çevresi var mı? Orhan Uçar Bey bizim sanat faaliyetlerimizde etkin olacak. 

Cumhur Bandakçıoğlu turizm konusunda Bolu’nun yetiştirmiş olduğu nadir insanlardan biri. Cumhur Ağabey “Her türlü desteğimi veririm” dedi. Bolu sevdalısı bir insan. Kendisinden destek alacağız.

Sporda Suat Çelen. Gençlik ve Spor Bakanı’mızın geldiği gün bizle beraber bakanımıza eşlik etti. Bolu’nun evladı olarak, ben kendisiyle gurur duyuyorum , Suat Ağabey, İnşallah çok daha güzel yerlere gelir. ” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420