İlhan Durak “Bakanların Verdiği Sözlerin Takipçisi Olacağız”

MHP’nin Bolu Belediye Başkan adayı İlhan Durak, bakanların Bolu’yu ziyaret edip sözler vermelerinin ardından, seçim sonrasında bu sözlerin takipçisi olacaklarını açıkladı.

Bakanların Bolu’ya yaptığı ziyaretler ve verdikleri sözler kamuoyunda büyük bir ilgiyle takip ediliyordu. MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, bu süreci değerlendirerek önemli bir açıklamada bulundu. Durak, yaptığı açıklamada, bakanların Bolu’ya gelerek çeşitli projeler ve destekler hakkında söz verdiklerini belirtti. Ancak bu sözlerin seçim sonrasında unutulmaması ve takipçisi olunması gerektiğini vurguladı. “Bakanların Bolu’ya verdikleri sözlerin sadece seçim öncesinde değil, seçim sonrasında da takipçisi olacağız.” diyen Durak, halkın beklentilerini karşılamak adına ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. 
Adaylık sürecinde Bolu halkının desteğini alan İlhan Durak, bakanların vaat ettikleri projelerin hayata geçirilmesi için gerekli adımları atmaya hazır olduklarını dile getirdi. Bolu’nun kalkınması ve refah seviyesinin artması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirten Durak, halkın desteğiyle birlikte Bolu’yu daha ileriye taşıyacaklarını söyledi. Öte yandan, İlhan Durak’ın bu açıklamalarıyla birlikte Bolu’da seçim atmosferi iyice ısınırken, bakanların Bolu’ya verdiği sözlerin takipçisi olunacağı yönündeki taahhütleri de dikkatle izleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420