Demirkol, Bolu Siyasetine Nezaketiyle Damga Vuruyor

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol AK Parti Kadın Kolları ile beraber Bolu Belediyesi önündeki Kadın Emek Pazarını ziyaret etti ve kadınlara karanfil hediye ederek kadınlar gününü kutladı. Demirkol, kadınlarımıza Bolumuzda istihdam ve ürettikleri ürünlerin satışı ve sunumu ile ilgili projeleri olduğunu ve her daim kadınların yanında olduklarını ifade etti.

Ziyaretin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanlığına spontane ziyaret gerçekleştiren Demirkol’a geçmiş dönem AK Parti siyasetçilerinden Kazım Konak, Süleyman Özbağ ve Mazhar Bozoğlu da eşlik etti. CHP İl Başkanlığına yaptığı ziyarette partide görevli kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayan Demirkol,karanfil hediye ederek başarılar diledi. CHP İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da katılması ile devam eden programda Demirkol, siyasette rekabetin yanı sıra nezaketin de önemli olduğunu ve seçim süreci ve sonrasında da nezaketin korunması gerektiğini ifade etti ve başarılar diledi. Karagöz ve Özcan’daDemirkol’a sergilemiş olduğu nezaket ve partilerine yapmış oldukları ziyaret sebebiyle teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420