“Karar alırken istişareye önem vereceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları ile birlikte Paşaköy Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak , Paşaköy Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları ile birlikte Paşaköy Konağı’nda gerçekleştirilen toplantıda mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak “Projelerimiz hazır. Biz Bolu’nun tüm sorunlarını biliyoruz. İmar konusunda yapacağımız çalışmalarımızı adil ve şeffaf yönetilmesi adına belediye meclisi, uygulama mercileri ve gayrimenkul hak sahipleri ile beraber yürüteceğiz.  Şehrimizin imar planlamasını gözden geçirerek vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artıracak, şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline getirecek yeşil alanların ve yatay mimarinin ön planda olduğu imar planlamasını gerçekleştireceğiz. Ayrıca yeni imar planlamaları ile konuk üretimine de katkı sağlanacak. Bu sayede de konut ihtiyaçlarındaki arz talep dengesizliği giderilerek değerinin çok üzerinde olan konut fiyatlandırmalarının önüne geçilecek” dedi.


“ULAŞIM SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”
Bolu’da artan araç sayısından dolayı ulaşımın çok büyük bir problem haline gedliğini belirten Durak “Şehir içi trafik sorununun kalıcı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde çözümlenmesi için alanında uzman akademisyenler tarafından hazırlanacak ulaşım master planlaması gerçekleştireceğiz. Bu sayede trafiksiz bir Bolu hedefini de hayata geçirmiş olacağız. Toplu taşıma araçları ile ilgilide çalışmalar gerçekleştireceğiz. Toplu taşıma araçlarının sayısını arttıracağız, araçların kapasitesini ve şehir için güzergahları arttıracağız. Ayrıca toplu taşıma araçlarının Bolu mobil uygulaması ile tam entegrasyonu sağlanacak, vatandaşlarımızın da anlık bilgi sahibi olmasını sağlayacağız” ifadelerini kullandı. 


“SAC AYAKLARINI BİRLEŞTİRECEĞİZ”
Bolu Belediyesi’nin diğer bütün kurumlarla istişareli çalışması gerektiğinin vurgusunu yapan Durak sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sac ayaklarını birleştirmemiz lazım. Bolu Belediyesi, kurumlar ve Bolulu hemşehrilerimiz bu sac ayaklarını oluşturuyor. Bolu Belediyesi’nin içinde olmadığı hiçbir çalışma olamaz. Bolu Belediyesi hizmet makamıdır. Ayrıca Bolu için alınacak bir kararda bütün kurumlar ile bir araya gelerek, vatandaşların da görüşlerini alacağız ve kimseyi de mağdur etmeyeceğiz. Siz bize güvenin, bizde Bolumuzu daha yaşanabilir bir kent haline getirebilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışalım. Sizlere gerçek hizmeti gösterelim. İnanın bizlere, kesinlikle sizleri mahcup etmeyeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420