İlhan Durak Öğrencilerle Sinemada Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, sınav stresinden biraz olsun uzaklaşmak isteyen öğrencilerle sinemada buluştu.

Seçim çalışmalarında, projelerinde gençlere yönelik yaptığı çalışmalar ile gençlere verdiği önemi her platformda dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Milli Savunma Üniversitesi sınavına giren öğrenciler ile sinemada bir araya geldi. AVM 14 Burada yer alan “PARİBUCİNEVERSE”de gerçekleştirilen etkinliğe katılan öğrenciler sınav stresinden uzaklaşarak keyifli dakikalar geçirdi. Etkinliğe katılan öğrenciler sinema çıkışında Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak’a teşekkürlerini iletti. 

“GENÇLERİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Gençlerin kendileri için önemli olduğunun vurgusunu yapan Durak “Gençlerimizin bu stresli dönemlerinde yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek, bu yorucu sürecin ardından keyifli saatler yaşayabilmelerini sağlamak bizler için çok önemliydi. Her platformda dile getiriyoruz. Gençler bizim geleceğimiz. Gençlerimiz için hazırladığımız çok önemli projelerimiz de var. İnşallah 31 Mart’ta seçimleri kazandıktan sonra gençlerimiz için yine bu şekilde etkinlikler düzenlemeye de devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420