Bolu’ya çevreci lojistik üs ve tır parkı kuruluyor

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, İstanbul’da yaşayan Bolulu uluslararası lojistik sektörünün önde gelen temsilcilerini Narven Termal Kasaba ’da ağırladı. Demirkol, “Seçimden sonra ilimizin önemli ihtiyaçlarından biri olan tır parkı sorununu kısa sürede çözmüş olacağız. Lojistik depolama alanımız üs konumunda olacak.” dedi.

Narven Termal Kasaba ‘da İstanbul’da yaşayan Bolulu uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmet üretimi alanlarında faaliyet gösterenfirmalar görüşen AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’a parti gönüllüleri, belediye meclisi ile il genel meclisi aday üyeleri de eşlik etti.

Teknik ekiplerin tır parkı ve çevreci lojistik depolama projesinde sona geldiğini belirten Demirkol, yaptığı açıklama da “İlimizin önemli ihtiyaçlarından biri olan tır parkı sorununu kurulacak lojistik merkezi ile kısa süredebitirmiş olacağız. Lojistik merkezi bünyesinde soğuk hava deposu, çatı GES, konteyner alanları, antrepo ve depo, yükleme ve boşaltma alanları, tır ve kamyon park alanları planlandı. Şehir ekonomisine çok ciddi katkılar sağlayacak proje ileaynı zamanda bölge insanı içinde ayrı bir istihdam alanı olacak.”şeklinde konuştu.

Lojistik merkezi çatısına kurulacak GES santrali ile yıllık 15 ile 20 milyon civarında bir enerji tasarrufu sağlanacağının altını çizen Demirkol, lojistiğin ana duraklarından birisi haline gelecek proje için lojistik sektörü temsilcilerinden desteklerini istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420