Ak Parti Bolu’da Arı Gibi Çalışıyor

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, hafta sonu onlarca programa katılarak, sabahın erken saatlerinde başladığı mesaisine, gece saatlerine kadar devam etti. Demirkol’u sürekli sahadagören vatandaşlar “Nereye bakarsanız Muhammed Hoca orada!” yorumunda bulundular.

Sık sık vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinlemeye önem gösteren, onlarla kucaklaşmayı ihmal etmeyen AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, sıkılmadık el, çalınmadık kapı, girilmedik gönülbırakmama felsefesiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Cumartesi ve pazar günü yoğun bir hafta sonu mesaisi geçiren Başkan Adayı Demirkol, hem vatandaşlarla birlikte oldu hem de birbirinden önemli toplantı ve açılışlara katıldı.

Şube BaşkanıDoç. Dr. Hamdi Zenginbal’ın misafirperverliğindeTürk Ocakları Bolu Şubesini ziyaret eden Demirkol, Türk Ocakları üyeleri veakademisyenlerle bir araya geldi.

Üreten, çalışan, istihdam oluşturan yeni işyerlerinin açılışına katılan Demirkol, Tren Cafe, Laçin Diş Merkezi, Swim14 Academy’nin açılışında kurdele kesti ve işverenlere bereketli kazançlar diledi.

Newhollandtraktörlerinin satışını yapan Karakaş Traktör Bayisinin Firune Restoranda geleneksel olarak düzenlediği aile kahvaltısına misafir olan Demirkol, projelerinden bahsedip ailelerle keyifle sohbet etti.

İHH İnsani Yardım Vakfıyöneticileri, üyeleri ve gönüllüleri ile Öğretmenevinde güzel bir pazar sabahında keyifli bir buluşma gerçekleştiren Demirkol, kadim şehir Bolu’da vatandaşlarla birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en güzel örneğini sergilemekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Karaköy TOKİ 2. Etap’ta vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Demirkol, vatandaşların taleplerini dinleyerek, bol bol sohbet etme fırsatı buldu. Çocuk, kadın ve ailelerin hayatını kolaylaştırmak için planlanan projelerinden ipuçları verdi.

Boluspor’u Erzurumspor karşısında Atatürk Stadyumunda hemşerileri ile birlikte destekleyen Demirkol, galibiyeti kazanan takımı, teknik heyeti ve yöneticileritebrik etti.

Özdilek Alışveriş Merkezinde vatandaşlarla ve çocuklarla buluşan Demirkol, düzenlenen zeka oyunları etkinliğine katılarak, çocukların eğlenceli anlarına da ortak oldu.

Hane ziyaretleri ile seçim çalışmasına devam eden Demirkol, firma toplantılarına da katılarak vatandaşların talep, istek ve önerilerini tek tek not aldı ve desteklerini istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420