İlhan Durak Emeklilerle Bir Araya Geldi

“Yaşlılarımız için sosyal dayanışma programları düzenleyeceğiz”

Emeklilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, projelerinden bahsetti ve yapacakları mutlu ve sağlıklı yaşlılık projesi ile yaşlıların zamanlarını daha verimli ve etkin kullanabilmeleri için çalışmalar yapacaklarını söyledi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Kamu Kafe’de gerçekleştirilen toplantıda emeklilerle bir araya geldi.  7’den 70’e her kesime hitap eden ve Bolu’nun geleceğini oluşturan projeleri ile dikkat çeken Durak, emekli vatandaşlara da mutlu ve sağlıklı yaşlılık projesini anlattı. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Sağlık İl Müdürlüğü ile koordineli olarak yapılacak olan yaşlı sağlığı izleme programı ile 65 yaş üstü vatandaşların altı ayda bir evlerinde ziyaret edilerek temel sağlık durumlarının gözlemleneceğini söyledi.


SOSYAL DAYANIŞMA PROGRAMI
Ayrıca yaşlı vatandaşların zamanını daha verimli ve etkin kullanabilmeleri için sosyal dayanışma programı yapacaklarını belirten Durak “Yaşlılarımız için kültür-sanat kulüpleri, eğitici ve hobi kursları, spor aktivite merkezleri ve gezi etkinlikleri düzenleyeceğiz. Ayrıca yaşlı bakım programları da gerçekleştireceğiz ve bakıma ihtiyaç duyan yaşlılar için ev temizliği, kişisel temizlik, çamaşırlarının yıkanması, kuaför hizmetleri, gerektiğinde kişinin ihtiyacına göre yemek hizmet ve yine ihtiyaç halinde yaşlılarımızın yaşadığı ev ve ortamlarının boya badana işlemlerini de belediye olarak yapacağız. Biz ayırmadan ayrışmadan tüm Bolu’yu kucaklayarak hizmet etmeye geliyoruz. Destek sizden hizmet bizden. O yüzden sizlerden 31 Mart’ta desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420