MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak ‘Ulaşım Sorunu Çözülecek’

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne giderek sağlık çalışanları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ulaşım sorununa dikkat çeken Durak, hazırlayacaklar ulaşım master planı ve özel halk otobüslerinde yapacakları uygulamalar ile sorunu çözeceklerini ifade etti.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde sağlık çalışanları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Hastane personeli ve vatandaşların en büyük sorun olarak dile getirdiği ulaşım konusu ile ilgili perojelerini anlatan MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak “Şehir içi trafiğini azaltmak ve vatandaşımızın daha konforlu seyahat edebilmesi adına toplu taşıma araçlarının sayısı, araçların kapasitesi ve şehiriçi  güzergahları arttırılacak” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN ANLIK BİLGİ SAHİBİ OLMASI SAĞLANACAK”

Toplu taşıma araçlarının mobil uygulaması ile tam entegrasyonu sağlanarak vatandaşların anlık bilgi sahibi olmasının sağlanacağı belirtilen Durak “Akıllı Durak ile yolcularımıza anlık bilgilendirme, otobüs konumu ve tahmini varış süresi bilgisi, haber ve hava durumu yayınları, yerel gündem, kültür, sanat ve spor etkinlerine ilişkin bilgilendirmeler, yolcularımızın hizmetine sunulacak. Hayata geçirilecek Mobil Uygulama ile altyapısında şehiriçi toplu taşıma ulaşımının beraberinde şehrimizde bulunan taksilerimiz ve Belediyemizin kuracağı bisiklet kiralama noktaları da sisteme entegre edilecek. Bu sayede taksilerimiz de şehrimizin ulaşım sistemine tam olarak eklenmiş olacak. Ayrıca D-100 üzerinde özellikle Gölköy Üniversite kavşağında da trafik yoğunluğunu azaltmak ve trafik güvenliğini sağlamak için köprülü kavşak yapacağız. Hem öğrencilerimiz, hem hastane çalışanlarımız hem de tedavi için hastaneye gelecek olan vatandaşlarımız artık rahat bir şekilde buraya ulaşacaklar” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420