BOLU VALİSİ ERKAN KILIÇ’IN “REGAİP KANDİLİ” MESAJI

            Bolu Valisi Erkan Kılıç, “Regaip Kandili” dolayısıyla mesaj yayınladı.

Bolu Valisi Erkan Kılıç, mesajında şu ifadelere yer verdi:

       “ İnsan olmanın özünü oluşturan sevgi, merhamet, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının en yoğun yaşandığı mübarek üç ayların ilki olan Recep ayının müjdecisi Regaip Kandili’ni idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

        Duaların geri çevrilmediği, manevi duygularımızın zirveye ulaştığı böyle müstesna geceleri hakkıyla eda ederek ilahi rahmet ve mağfirete mazhar olmayı diliyorum. Bu gecenin ve mübarek üç ayların, millet olarak birbirimize kenetlendiğimiz, kırgınlıkların son bulduğu, kadim medeniyetimizden gelen faziletle hareket edeceğimiz güzel günlere vesile olacağına inanarak; dünya üzerinde mazlum ve mağdur tüm insanlara ve özellikle Gazze’de aylardır süren bombardıman altında hayatta kalmaya çalışan Müslüman kardeşlerimize kurtuluş olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.

            Bu duygularla, başta Bolulu hemşehrilerim olmak üzere, ülkemiz ve tüm İslam âleminin Regaip Kandili’ni en kalbi duygularımla tebrik ediyor; mübarek üç ayların şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420