ŞEYHOĞLU’NUN YENİ KİTABI “GAZETE KARŞIYAKA YAZILARI”

Eğitimci, araştırmacı Yazar Recai ŞEYHOĞLU’nun yeni kitabı “Gazete Karşıyaka Yazıları” okurlar için raflarda yerini aldı.

1995 yılından bugüne kadar öykü, anlatı, araştırma, gezi notları, çocuk edebiyatı, söyleşi, deneme gibi birçok alanda 38 (otuzsekiz) kitap yazan, eğitimci, araştırmacı Yazar Recai ŞEYHOĞLU’nun yeni kitabı “Gazete Karşıyaka Yazıları” okurlarıyla buluştu.

Gazetemizin de yazı ailesinden olan Recai ŞEYHOĞLU ayrıca çok sayıda basılı ve sanal gazeteler ile dergilerde de yazmaya devam ediyor. Aydınlanma Yolunda İMECE Gazetesi sorumlu yazı işleri müdürlüğü, İzmir CUMOK Başkanlığı, Damar Edebiyatı Dergisi İzmir Temsilcisi, Egeli Haber genel Koordinatörlüğü de yapan ŞEYHOĞLU, Karşıyaka kent Konseyi’nde Eğitim Çalışma Grubu Başkanlığı görevini de sürdürüyor.

Rasimeder Kütüphaneleri’nin de kurucusu olarak yurtiçinde ve yurt dışında 59 kütüphane, 10 aydınlanma ve anı evi açan ŞEYHOĞLU, 11. Aydınlanma Evi ve 60.  Kütüphanesini Şanlıurfa -Haliliye’de açacak.

Yazar Recai ŞEYHOĞLU, Bassaray Yayınlarından çıkan yeni kitabı ile ilgili bilgi paylaşımında; “ Sokağımda, mahallemde, belediyede, pazaryerinde, hastanede… yani her yerde olup bitenlere kulak kabartmak, insana dair sorunlarla ilgilenmek bana yurttaş sorumluluğunda olma geliyor. Kent, ülke ve dünya sorunları da ona keza, nemelazımcılık bana göre değil. Sorunların çözümleri için konuşmak ve yazmak gerekiyor. Ben yazarak konuşanlardanım. Elim kalem tuttuğu sürece de hep yazacağım. İstiyorum ki yazdıklarım gelecekte de kalsın. Bunun için kitaplaştırıyorum onları. Şimdi sıra okurda, okur ne diyecek bakalım. Bekleyip göreceğiz.” Diye ifade etti. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420