Anfaş Uluslararası Gıda Fuarında Bolu Yemekleri Tanıtıldı

Anfaş Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarına Bolu’yu temsilen katılan Şef Safiye Metin Bolu’nun yemekleri ile ilgili sunum yaptı.

17-20 Ocak tarihleri arasında Antalya- Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde Türkiye’nin en büyük Horeca Fuarına yurt içinden yetmiş il ve yurt dışından ellinin üzerinde ülkeden elli binin üzerinde profesyonel ziyaretçi katıldı.

Yerli ve yabancı firmaların Stand ve workshoplarıyla katılımcılara sunumlarda bulunduğu, yemek yarışmaları, seminer, paneller, tadım ve tanıtım etkinlikleri yapıldığı fuarda iller bazında Coğrafi işaretli yemekler araştırma ve projesini hazırlayan, jüri üyesi olarak da Bolu’yu temsilen katılan Yiyecek İçecek Hizmetleri Şef Safiye Metin Bolu’nun yemekleri ile turizmini görsel sunumla anlattı.

Yerli ve yabancı şeflerin katıldığı, Gastronomi sivil kuruluşu olan Türkiye Aşçılar Federasyonu TAFED yapmış olduğu yarışma kategorilerinde yarışanlar ise birincilik için ter döktüler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420