Bolu Belediyesi’nden Temizlik ve Dezenfekte Çalışmaları

Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Bolu’da temizlik ve dezenfekte çalışmalarını titizlikle yürütüyor.

Bolu’da, görüntü kirliliği, kötü koku, larva ve sinek oluşumunun önlenmesi amacıyla yer altı ve yer üstü çöp konteynerlerinin temizlik ve dezenfekte çalışmalarını titizlikle yürüten Bolu Belediyesi, sıcaklıkların artmasıyla birlikte katı atık toplama tesisinde de ilaçlama çalışmalarını arttırdı.

Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şehir genelinde titizlikle yürütülen ilaçlama çalışmaları devam ederken hava sıcaklıklarının artmasıyla Katı Atık Toplama Tesisinde de haşere oluşumu ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla yapılan ilaçlama çalışmaları sıklaştırıldı. Her gün belirli saatlerde, Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde görevli personel tarafından atık toplama istasyonu ilaçlanıyor.

ARAÇLAR HER BOŞALTIMDAN SONRA DEZENFEKTE EDİLİYOR

Çevre ve insan sağlığını korumak amacıyla yan etkisi bulunmayan biyolojik ilaçların kullanıldığı çalışmalarda, şehirden toplanan çöpler boşaltıldıktan sonra araçlar özel solüsyonlarla dezenfekte edilip görevlerine devam ediyor. Böylelikle araçlar da şehrin çevre temizliğine ayrıca katkı sağlamış oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420