Turizm Otelcilik İftarda Öğrencilerin Ailelerini Ağırladı

Bolu İzzet Baysal Abant M.T.A.L okulda düzenlediği iftar programında  öğrencilerin aileleriyle bir araya geldi.

Bolu İzzet Baysal Abant Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi’nin (Turizm Otelcilik) “Meslek liseleri ailelerle buluşuyor” kapsamında düzenlemiş olduğu iftar programı; Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Cemil Sarıcı, Şube Müdürü Ahmet Değirmenci, Narven Tesis Müdürü İbrahim Yüksel, Ergün Bayhan, idareciler, öğretmenler, veliler ve 9. öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Cemil Sarıcı ve beraberinde Şube Müdürü Ahmet Değirmenci ile Okul Müdürü Ayhan Vural, iftar öncesi tek tek masaları dolaşarak ailelerle konuşup, Ramazan aylarının hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Okul Müdürü Ayhan Vural; “Yardımlaşma, dayanışma, paylaşma ve kardeşliğin hüküm sürdüğü, rahmet ve bereketin yağdığı mübarek Ramazan ayında öğrencilerimiz ve ailelerimizle iftar programında bir araya geldik. Katılım ve katkı sunan Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı’ya, Şube Müdürümüz Ahmet Değirmenci’ye, Narven Termal Kasaba Müdürü İbrahim Yüksel’e, Ergün Bayhan’a, idareci ve öğretmen arkadaşlarımıza, öğrenci ve velilerimize, değerli misafirlerimize, emeği geçen personelimize teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.”dedi.

Okulun Din Kültür Dersi Öğretmeni Yüksel Titiz’in iftar duası ardından oruçlar açıldı. İftar programı sonrası hatıra fotoğrafları çekildi. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420