Bolu Belediyesi’nin Üstyapı Çalışmaları Sürüyor

Birçok sokak toz ve çamurdan kurtarıldı.

Bolu Belediyesi Bolu’yu güzelleştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Şehrin birçok noktasında yol, kaldırım ve asfalt serim çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda birçok sokak yeni döşenen kilitli parke taşları sayesinde toz ve çamurdan kurtuldu.

2023 yılında altyapı ve üstyapıda rekor kıran Bolu Belediyesi havaların iyi gitmesiyle birlikte yılının son günlerini de iyi değerlendiriyor.

Güneşli havayı fırsat bilen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alpağut, Semerkant, Aşağısoku Mahalleleri başta olmak üzere birçok noktada kilitli parke taşı ve bordür taşı döşemesi ile baskı beton imalat çalışması başlattı.

Söz konusu çalışmalarda belediye ekiplerince ilgili sokakların yol ve kaldırımları modern motifli kilitli parke taşlarıyla donatılarak, toz ve çamurdan kurtarılıyor. Yine Alpağut Mahallesi’ne kazandırılacak yeni park için baskı beton imalat çalışmaları da aralıksız sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427