ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ BOLU’YA GELDİ

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bolu’ya gelen Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, il protokolü tarafından karşılandı.

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bolu’ya gelen Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, programı kapsamında ilk olarak Bolu Valiliği ziyaretini gerçekleştirdi. Bolu Valiliği’nde basın mensuplarına gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı beraberindeki heyetle makamında ziyaret etti. Bakan Tunç’u ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Kılıç, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Bolu İl Başkanlığını ziyaret etti. Partililer tarafından karşılanan Bakan Tunç’a AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, makamında hediyeler takdim etti.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve il protokolü birlikte Yukarı Çarşı esnafını ziyaret ettiler. Esnafla ve vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Ardından, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve il protokolü birlikte Bolu Adliyesi ve ziyaretinde bulundular. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, burada ziyaret defterine; “Bugün tabiatın tüm renklerini bünyesinde barındıran, tarihiyle, kültürüyle, turizmiyle güzel şehrimiz Bolu’dayız. Ziyaretlerimiz kapsamında Bolu Adalet Sarayı’nda ziyaret ederek, hakim, savcı ve yargıç arkadaşlarımızla buluştuk. Adaletin tecellisi yolunda fedakarca çalışan tüm yargı mensuplarımıza kolaylıklar diliyorum. Başarılarla dolu meslek hayatı temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye yüzyılını, Adaletinde yüzyılı yapma hedefiyle hiç durmadan çalışacağız.”ifadelerinde bulundu.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve il protokolü birlikte Bolu Barosu ziyareti ve ardından Narven Termal Kasabanın yeni projesi Wellness&Thermal Otelin açılışına katıldılar. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420