MHP Bolu, Piknikte Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı tarafından organize edilen piknikte parti yöneticileri ve Bolu Ülkü Ocakları il yöneticileri bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilecek olan pikniğe Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, Ülkü Ocakları Genel Sekreteri İlhan Durak, MHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Selami Taşdöven, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok, parti yöneticileri ve ülkü ocakları yöneticileri aileleriyle birlikte katıldı.

Çakmaklar Çamlığı Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen piknikte keyifli anlar yaşanırken, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol yaptığı açıklamada “Bu güzel günde bizleri ve teşkilatımızı yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarımıza  şükranlarımızı sunar bilhassa emekleriyle bu konforu bizlere yaşatan tüm yöneticilerimize sonsuz teşekkür ederim. Biz büyük bir aileyiz. İnşallah ailemiz daha da büyüyerek çok daha güzel günlere doğru hep birlikte yürüyeceğiz. Piknik etkinliğimizin bu sene birincisini yaptık ve bunu da geleneksel hale getirmek istiyoruz. İnşallah ilerleyen yıllarda çok daha güzel günlerde bir arada olmak dileğiyle katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420