Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay’ın, Bolu’ya  Vedası

Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, Mersin’e il müdürü olarak atandı. Sevilen müdür sosyal medya hesabından duygularını paylaştı.

Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “2021 yılından beri görev yapmaktan onur duyduğum Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevimden Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne atanmam sebebiyle ayrılıyorum. Bolu’daki görevim süresince hakkaniyet, sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya gayret gösterdik. Vatandaş ve turizm odaklı kamu hizmeti ekseninde Bolu’ya ve Bolulu hemşerilerime etkin, süratli ve tarafsız bir şekilde hizmet verebilmenin gayesi içerisinde olduk.

Bolu bütün farklılıklarıyla, bütün renkleriyle, bütün değerleriyle sevginin, hoşgörünün, birbirine saygının şehridir. Dinî ve kültürel mirasıyla sahip olduğu zenginliği aşikârdır. 2021 yılından bugüne kadar Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak “Halka hizmet Hakk’a hizmet” şiarıyla; eşsiz güzellikleri ve doğasıyla ülkemizin güzide şehirlerinden olan Bolumuza ve Bolulu hemşehrilerime daha iyi ve daha fazla hizmet sunabilmek adına, tüm kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör kuruluşlarıyla uyum ve mevzuata uygun iş birliği içerisinde görevimizi ifâ etmek için atanmış değil adanmış bir bilinçle çalışmalarımızı sürdürdük.

Hayatı bir gönül yolculuğu olarak gören ecdadımızın gözleriyle baktığımız dünyada; bir vakitler nice velilere, evliyalara ev sahipliği yapmış ve onların değerlerinin feyiz dağıttığı bu mübarek topraklarda “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” şiarıyla gönül yolculuğumuza devam ederken değerli Bolulu hemşehrilerime, kamuda ve/veya özel sektörde çalışan her kademedeki mesai arkadaşlarıma, millî ve manevi değerlerimiz doğrultusunda üretim, istihdam ve hizmet icra etme gayretinde olan iş insanlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın değerli mensuplarına, turizm paydaşlarımıza, basın mensuplarımıza, değerli emanetlerimiz şehit ailelerimize ve gazilerimize bizimle gönül birliği etmelerinden dolayı şükranlarımı sunar, sağlık ve afiyet diler; herkesi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlarım.

Allah’a emanet olunuz…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420