17. İZZET BAYSAL SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI’NIN

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2006 yılından bu yana her yıl İzzet Baysal’a Şükran Günlerinde verilmekte olan İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü’nün bu yılki sahibi Bolu Bağışçılar Vakfı’nın oldu. Ödül, Bolu TSO’da düzenlenen bir törenle Bolu Bağışçılar Vakfı’na takdim edildi.

Bolu TSO Konferans Salonunda gerçekleştirilen törenin açılış konuşmasını yapan TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi ve Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar konuşmasında, İzzet Baysal’ın sosyal sorumluluk ve hayırseverlik anlayışının tüm ülkeye örnek olduğunu ve kurduğu vakıf sayesinde bugün değerli büyüğümüz Ahmet Baysal’ın liderliğinde ve ilk günkü heyecanıyla Bolu’ya yatırımlarına devam ettiğini 56 ilk ve ortaöğretim tesisi, 56 sağlık ve sosyal hizmet tesisi, 36 üniversite bina ve donanımları olmak üzere 148 esere ulaşıldığı söyledi. Başkan Alemdar, İzzet Baysal’ın biz Bolululara emanet ettiği Vakfının yarınlara taşınması sürecinde aldıkları sorumluluktan dolayı tüm Vakıf Yönetimi ve Mütevelli Heyetine de ayrıca teşekkür etti. 

Bolu Valisi Erkan Kılıç, bu anlamlı ve manevi değeri büyük ödüle layık görülen Bolu Bağışçılar Vakfı’nı tebrik etti, çalışmalarında başarılar diledi.

Konuşmaların ardından ödülün bu yılki sahibinin, Seçici Kurulun oybirliğiyle Bolu Bağışçılar Vakfı olduğunu açıklandı.

Bolu Bağışçılar Vakfı’nın kuruluşundan günümüze kadar yaptığı çalışmaların anlatıldığı gösteriminin ardından program İzzet Baysal Vakfı Başkan Vekili Fatih Yamaner, Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili ve Odamız Yönetim Kurulu Eski Başkanı Türker Ateş, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül ve Bolu Valisi Erkan Kılıç’ın konuşmalarıyla devam etti. Konuşmaların ardından 17. İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Abak’a, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mütevelli Heyetine takdim edildi.

Tören, hediye takdimi ve günün anısına yapılan fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420