Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve Vali Kılıç’tan Çok Önemli Ziyaret

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Bolu Valisi Erkan Kılıç ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti.

İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ziyaretin gündemi Bolu’nun en büyük kalkınma hamlesi olan kültür ve turizm projeleri oldu.

Bolu için önemli sonuçların alındığı ziyaret sonrası açıklama yapan Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, ” Bolu Valimiz Sayın Erkan Kılıç ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret ederek Bolu’muz ve ilçelerimizin tarihi, kültürel değerleri ile yapılan ve planlanan turizm yatırımlarına ilişkin verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Ziyaretimizde; İlimize kazandıracağımız,

Yeni İl Halk Kütüphanesi yapımı
Yukarı Taşhan Bakım Onarım Çalışmaları
Bolu-Yedigöller ile Bolu Kartalkaya Yolu Yapımı
Köroğlu Turizm Bölgesi Master Planı
Yeniçağa Gölü Çevresine Kilit Parke Taşı İhtiyacı
Yeniçağa Eski Belediye Binasının Restorasyonu
Yeniçağa Şair Dertli Anma Programına Ödenek talebi
Kıbrıscık Tarihi Karaköy Camii Restorasyonu
Taşoluk ve Hıdırşeyhler Höyüğü Bilimsel Araştırma Kazısı Projesi
Göynük Çubuk Gölü Kamp Alanı ve Yürüyüş Yolu Projesi
Dörtdivan Amanlar Yaylası Konaklamalı Mesire Alanı Projesi
Mengen Aşçılık Festivali ödenek talebi
Gerede’de düzenlenecek Festivallere ödenek talebi
Gerede Yeni İlçe Halk Kütüphanesinin yapımı
Gerede Kilit Parke Taşı İhtiyacı konularındaki taleplerimizi Sayın Bakanımıza ilettik.

Bizler AK Parti Hükümeti olarak yerel seçim yoğunluğunun ardından yine eser ve hizmet siyasetimize hızlı bir şekilde başladık. Bizim bu anlayıştan kopmamız mümkün değil. Çünkü bizim Milletimize, Bolu’muza olan bir sevdamız, bir sözümüz var.

Birileri gündelik, malayani, şovanist işlerle kendince gündem belirlemeye çalışsa da aslında hem şehrimize hem de insanımıza zarar veriyor. Bizim gerçek gündemimiz her zaman Bolu’muza ne kazandırabiliriz, hangi hemşehrimizin derdine melhem olabiliriz onun peşindeyiz. Dolayısıyla bizim kaybedecek, durup yavaşlayacak zamanımız yok. Bir yerel seçim geçirdik. Milletimiz sonuç itibariyle böyle bir takdirde bulundu. Sonsuz saygı duyuyoruz. Nerede eksik, hata varsa Milletimizin sesine kulak verip bunu değerlendirerek yolumuza devam ederiz. Biz hafızası ve tecrübesi olan büyük bir teşkilatız. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Bolu’muz için gereken tüm adımları atmaya, yeni eserler ve hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle Sayın Kültür ve Turizm Bakanımıza yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Memleketimize, hemşehrilerimize hayırlı olsun.” Dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420