Muhtaç Çocuklar Yararına Düzenlenen “Sanatın Şefkatli Gücü” Müzayedesinden 352 bin TL Elde Edildi

Bolu il genelinde, yetim ve öksüz kalmış olan, sosyal, ekonomik anlamda yardıma muhtaç çocuklar yararına, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda “Sanatın Şefkatli Gücü” Resim Sergisi ve Müzayede yapıldı.  Müzayededen 352 bin TL. elde edildi.

Programla ilgili bilgi paylaşımında, İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Vural; “ İslam âleminin iyilikte yarıştığı Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz ‘Sanatın Şefkatli Gücü’ projemizle birlikte sosyal, kültürel mirasımızdan olan yardımseverliğin, yetim ve öksüz çocuklarımızın üzerindeki kıymetli desteğin önemini, sanatsal zeminde öne çıkarma amaçlanmıştır.

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleşen müzayede de sanatın gücüyle bir araya gelmiş, Bolu görsel sanatlar öğretmenlerimize ait 30 özgün eser yer almıştır.

Bolu il genelinde, yetim ve öksüz kalmış olan, sosyal, ekonomik anlamda yardıma muhtaç çocuklarımız yararına ‘Sanatın Şefkatli Gücü’ ismini verdiğimiz resim sergisi ve müzayededen oluşan proje ile 352 bin TL. ulaşmıştır.”diye belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420