Demirkol, “Çanakkale Ruhunu Yaşatmaya Devam Edeceğiz”

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Demirkol, Tarihin en önemli dönüm noktalarından biri olan Çanakkele Zaferinin yıl dönümünde şehitleri saygıyla anarak başladığı mesajında, bu büyük zaferin ülkemizin kahramanlığını ve vatanseverliğini dünyaya gösterdiğini belirtti. Demirkol, Çanakkale ruhunun her zaman yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması gerektiğinin altını çizdi.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı olarak vatan topraklarına hizmet etmekten gurur duyduğunu ifade eden Demirkol, şehitlerimizi minnetle anmanın ve onların değerlerine sahip çıkmanın en önemli sorumlulukları olduğunu vurguladı.

Demirkol ayrıca, ülkemizi daha da büyütmek ve kalkındırmak adına projeler üreteceklerini ve her alanda ilerlemeyi hedeflediklerini söyledi. Ekonomiden sağlığa, eğitimden kültüre kadar her alanda çalışmalar yapacaklarını belirten Demirkol, Bolu’yu daha ileriye taşımak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarının altını çizdi.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’un mesajı şu şekilde; “Bugün 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümünü kutluyor ve aziz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Bu toprakları vatan yapan kahramanların destansı mücadelesini bir kez daha gururla hatırlarken, onlara olan minnetimizi ve şükranımızı dile getiriyoruz. Çanakkale Zaferi, tarih boyunca eşine nadir rastlanan bir direniş örneğidir. İnsanüstü gayretler, fedakarlık ve vatan sevgisiyle dolu bu destan, Türk milletinin istiklal mücadelesindeki kararlılığını da simgeler. Şehitlerimizin gösterdiği cesaret ve inançla kazandığımız bu zafer, bize sadece geçmişteki büyük başarıları hatırlatmaz; aynı zamanda geleceğe yönelik güçlü bir ilham kaynağı olur. Onların emanetine sahip çıkarak, ülkemizi daha da ileriye taşıma sorumluluğunu hissediyoruz. Bu anlamlı gün vesilesiyle, tüm şehitlerimize sonsuz minnet, saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz. Aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyor, ruhlarına Fatiha okuyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420