Sanayi Yönetimine İlk Ziyaret Durak’tan

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, sanayi sitesi Kongresinde yeniden başkan seçilen Zafer Aydın ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, sanayi sitesi Kongresinde yeniden başkan seçilen Zafer Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Durak, ayrıca Başkan Zafer Aydın ve yönetimine Boluspor forması hediye etti. Sanayi sitesi esnafının her zaman yanında olduğunu ve Sanayi esnafının kaderini yine kendisinin belirleyeceğini söyleyen Durak, “Kongreniz hayırlı olsun. Zafer başkanımıza ve yönetim kurulunuza başarılar diliyorum. Daha önce yapmış olduğumuz görüşmelerde de söylemiş olduğum gibi sanayi esnafımızın her zaman yanında olacağız ve sanayi esnafımız ne isterse sanayimiz için onu uygulayacağız. Tekrar kongreniz sizlere ve tüm sanayi sitesi esnafına hayırlı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420