Başkan Alemdar’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayımladığı mesajda şu ifadeleri kullandı; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü kadınların tarih boyunca mücadele ettiği haklarını, kazanımlarını, İş dünyasındaki etkilerini ve katkılarını anlamak ve takdir etmek için bizlere bir fırsat sunuyor. Ancak, bu sadece bir günle sınırlı kalmamalıdır. Kadınların iş dünyasındaki varlığını ve liderliğini her gün kutlamalı ve desteklemeliyiz. Çünkü kadınlar, ekonomik kalkınmanın ve toplumsal ilerlemenin önemli bir parçasıdır. Ülke olarak zenginleşmenin, sosyo-ekonomik anlamda topyekün kalkınmanın ve refaha ulaşmanın yolu, kadınlarımızın bilgi, beceri ve vizyonlarıyla toplumda her alanda yükselmelerine bağlıdır. Kadınlar, iş dünyasında liderlik rolleri üstlenirken, yenilikçi fikirleriyle, vizyonlarıyla ve kararlılıklarıyla iş dünyasına büyük katkılarda bulunmuşlardır. Bugün, birçok sektörde kadınların etkisi ve liderliği giderek artmaktadır ve bu, iş dünyasının çeşitliliğini ve gücünü göstermektedir. 

Çatı Kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk himayelerinde Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Kadın Girişimciler Kurulumuz aracılığıyla kadınlarımızın girişimciliğinin geliştirilmesine, girişimci düşüncenin giderek daha fazla yaygınlaştırılmasına, iş dünyasında yer almalarına, onların bilgi, beceri ve potansiyellerini kazanıma dönüştürebilmek ve kişisel gelişimlerine destek vererek kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olmak için çaba harcamaya devam ediyoruz. 

Bu duygu ve düşüncelerle bizleri yetiştiren, varlıklarıyla dokundukları her yeri ve her şeyi güzelleştiren, gücümüze güç katan, hayatımızın vazgeçilmez parçası olan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü ‘Kadın Varsa Yarın Var’ düşüncesiyle en içten dileklerimle kutluyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420