AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Demirkol: Kadınların Gücünü Takdir Ediyoruz ve Destekliyoruz

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Demirkol, kadınların toplumun temel direği olduğunu vurgulayarak onlara teşekkür etti ve destek sözü verdi.

Demirkol’un mesajında, kadınların gücünün takdir edilmesi gerektiği ve onların sosyal yaşamda daha etkin rol alması için çeşitli politikalar ürettiklerini ifade etti.

Demirkol’un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesaj şu şekilde;

“Değerli kadınlarımız,

Bugün dünyanın dört bir yanında büyük bir coşkuyla kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sizleri en içten dileklerimle selamlıyorum. Kadınlarımız, toplumun temel direği ve aile birliğinin en önemli unsurlarıdır.

Kadının gücü, bilgeliği ve fedakarlığı her zaman takdir edilmeli ve desteklenmelidir. Bizler için her gün değerli olan kadınlarımız, hayatımızda bize ilham veren annelerimiz, eşlerimiz, kız kardeşlerimiz ve kız çocuklarımızdır.

Kadınların sosyal yaşamda daha etkin rol alması için çeşitli politikalar üretiyoruz. Eğitimden sağlığa, istihdamdan siyasete kadar birçok alanda kadının gücünü artırmaya yönelik projeler geliştiriyoruz.

Bu vesileyle tüm kadınlarımıza teşekkür ediyor ve hak ettikleri saygınlığı kazanmalarına yardımcı olmak adına çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğimize söz veriyorum.

Tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420