Demirkol, Bolu’yu Geleceğe Taşıyacak 101 Projesini Tanıtacak

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’un Bolu için planladığı projelerini tanıtmak amacıyla “Türkiye Yüzyılı’nda 101 Proje ile Bolu Bir Adım Önde” adlı tanıtım toplantısı 9 Mart Cumartesi günü saat 14.14’te Karacayır Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Demirkol, tüm Boluları ve Bolu’ya gönül verenleri proje tanıtım toplantısına davet etti.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayının liderlik ettiği ekip, Bolu’nun geleceği için büyük hedefler belirlemiş durumda. Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’un, Bolu’nun kalkınması ve sürdürülebilir bir gelecek için planladığı projelerin detaylarını paylaşacağı bu toplantı, Bolu’nun geleceğine büyük katkı sağlamayı amaç edinmiş görülüyor. Demirkol liderliğindeki ekip, 101 projeyle Bolu’yu önde bir şehir haline getirmeyi hedefliyor.
9 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan tanıtım toplantısının saat 14.14’te Karacayır Spor Salonu’nda başlayacak. Tüm vatandaşların davetli olduğu büyük Bolu lansmanında, Bolu’nun geleceği için planlanan projeler ayrıntılı bir şekilde anlatılacak.
Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, “Projelerin hayata geçmesiyle birlikte Bolu’nun daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesini amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda tüm vatandaşlarımızı tanıtım toplantısına davet ediyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420