İlhan Durak Engelli Vatandaşlara Ne Sözü Verdi?

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, engelli vatandaşlara korumalı iş yerleri sözü verdi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Karaçayır Mahallesi’nde bulunan Engelsiz Çay Bahçesi’nde Köroğlu Engelsiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Bolu Umut Işığı Engelliler Gençlik Kulübü Derneği yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi.

MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak’a en büyük sorunları olan korumalı iş yeri sorununu ileten dernek yöneticilerine söz veren Durak “Projelerimizi açıkladık biliyorsunuz. En önemli projelerimizin biri de Engelsiz Kent Bolu projesi. Sevgi ve ilginin tüm engelleri aşacağına inanarak Bolu’muzu Engelsiz Bir Kent haline dönüştüreceğiz. Engelsiz taksi uygulaması yaygınlaştırılarak, engelli kardeşlerimizin ulaşım ihtiyaçlarının daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde karşılanması sağlanacak. Engelli kardeşlerimize belediyede daha fazla iş imkanı sağlanacak.  Ayrıca özel sektör kuruluşlarının, engelli bireylerimizin istihdamına öncelik sağlaması halinde, bu kuruluşlarımız için belediye vergilendirmelerinde indirim uygulaması sağlanacak. Bunların yanı sıra sizin talebiniz doğrultusunda da korumalı iş yerleri için söz veriyorum. 1 Nisan’dan sonra bunun için hemen adım atacağız ve sizler için hayatı kolaylaştırabilmek adına elimizden geleni yapacağız. Hiç şüpheniz olmasın” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420