Bolu’da Akıllı Şehirlere Örnek Olacak Dönüşüm Başlayacak

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, 31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik saha çalışmalarını sürdürüyor. Bolu’da üretim tesisi bulunan fabrikaların hem sahipleri hem de çalışanları ile buluşan Demirkol, “Bolu’nun akıllı kent olması yönündeki ilk adımları biz atacağız. Daha güvenli, daha verimli, daha yeşil ve daha yaşanabilir Bolu için akıllı şehir olmaya ihtiyacımız var.” dedi.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol , AK Parti Bolu teşkilatı ile il genelinde temaslarını sürdürüyor. Sanayi çalışanları ve fabrika ziyaretlerinde Bolçi Çikolata Fabrikası, Gerteks Tekstil ve Bolu Fidan Orman Ürünleri işletme tesislerinde üretim alanlarını inceleyerek çalışanlarla bir araya gelen Demirkol, yaklaşan yerel seçimlere yönelik açıklamalarda bulunarak “Avrupa’nın başkentlerinin akıllı çözümlerine erişeceğiz. Metropollerde kullanılan akıllı şehircilik uygulamalarını güzel şehrimize kazandıracağız. şeklinde konuştu.

31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik ziyaretlerinde faaliyetlerini sürdüren fabrika sahipleri ve çalışanlarına hitap eden Demirkol, “Bolu’nun akıllı kent olması yönündeki ilk adımları biz atacağız. Daha güvenli, daha verimli, daha yeşil ve daha yaşanabilir Bolu için akıllı şehir olmaya ihtiyacımız var. Akıllı şehir sistemleri hizmet seviyelerini, vatandaşların refahını, sürdürülebilirliği ve ekonomik kalkınmayı desteklemek için kritik bir öneme sahip. Doğru uygulanan akıllı şehir teknolojileri, şehirleri daha etkili ve verimli hale getirebilir. Bu ilerleme, önümüzdeki yıllar içinde kentsel nüfusta öngörülen hızlı büyüme göz önüne alındığında çok büyük bir gereksinim. Akıllı aydınlatma, akıllı durak ve otobüs, akıllı otopark gibi teknoloji destekli adımları hep birlikte atacağız. Mobil uygulamalar ile vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracağız.” ifadelerini kullandı. 
Ziyaretlerinde tek tek selamlaştığı personellere belediye hizmetleri konusunda istek ve beklentilerini soran Demirkol, her konuda kendisine iletilen eksikleri dinledi ve “Daha yaşanabilir bir Bolu için, hizmet belediyeciliği için sizlerin öneri ve rehberliğine ihtiyacımız var, desteğinize talibiz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420