Aziz Şehitlerimizin Ailelerine ve Kahraman Gazilerimize Ziyaret

 Bolu Valisi Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, aziz şehitlerimizin ailelerini ve gazilerimizi evlerinde ziyaret ettiler.

Bolu Valisi Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ile eşi Songül Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mehmet Avcı, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cemal Keskin ile birlikte Güneydoğu gazilerimizden Sedat Gelen ile Sebahattin Özkan’ı; aziz şehitlerimizden Hilmi Er ve Özgür Akbaş’ın ailelerini evlerinde ziyaret ettiler.

İlk olarak 1999 yılında Tunceli’de vatani görevini yaparken gazi olan Sedat Gelen’i ve ailesini İlimiz Merkez Aktaş Mahallesi’ndeki evlerinde, 1996 yılında Hakkari ili Şemdinli ilçesinde vatani görevini yaparken gazi olan Sebahattin Özkan’ı ve ailesini İlimiz Merkez Çıkınlar Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret eden Bolu Valisi Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç ve beraberindekiler, daha sonra da 2002 yılında Kilis’te vatani görevini yaparken şehit olan aziz şehidimiz Hilmi Er’in annesi Hatice Er ile babası Nizamettin Er’i Çaygökpınar Köyündeki evlerinde, 2005 yılında Şırnak’ta vatani görevini yaparken şehit olan aziz şehidimiz Özgür Akbaş’ın annesi Hanife Akbaş ve babası Durmuş Akbaş’ı Aşağıkuzören Gölcük köyündeki evlerinde ziyaret ettiler.

Ziyaretler esnasında kahraman gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin aileleriyle sohbet eden Bolu Valisi Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, ziyaretlerde gazi çocuklarına ve şehit yakınlarının çocuklarına çeşitli hediyeler verdiler.

Ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve yaralanarak çeşitli uzuvlarını kaybeden kahraman gazilerimizin haklarının hiçbir şekilde ödenemeyeceğini belirten Valimiz Sayın Erkan Kılıç, “Devlet olarak şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerine ve gazilerimize her zaman sahip çıkılacak. Her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz. Kapımız tüm şehitlerimizin yakınlarına, gazilerimize ve yakınlarına her daim açıktır. Bizler Devletimizin tüm imkânlarıyla sizlerin yanınızda olmaktan onur duyuyoruz. Şehitlik mertebesine ermiş kahramanlarımız, milletimizin gönlünde ebediyyen yaşayacaktır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimize ve ebediyete irtihal eden gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor; yeni yılda şehitlerimizin yakınlarına,  gazilerimize ve ailelerine sağlık, huzur ve mutluluk temenni ediyorum” dedi.

Aziz şehitlerimizin ailelerinin ziyaretinde, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş tarafından, şehitlerimizin ve ebediyete irtihal eden tüm gazilerimizin ruhuna ithafen Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420