BOLU VALİSİ ERKAN KILIÇ BGC’Yİ ZİYARET ETTİ

Bolu Valisi Erkan Kılıç, Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek Başkan Mert Minisker ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Minisker ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Kılıç’a yeni dönemde yapacakları çalışmaları anlattılar.

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mert Minisker ile yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı makamında ziyaret ettiler. Vali Kılıç’ta geçtiğimiz ay yapılan kongreyle Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı seçilen Mert Minisker ile yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

Vali Kılıç’ın ziyaretinde Başkan Minisker ile Başkan yardımcıları Kemal Ersan, Hamza Canbaş ile yönetim kurulu üyeleri Volkan Yılmaz, Semih Baykal ile İsmail Mesut Yılmaz hazır bulundu. Minisker ve yönetim kurulu üyeleri Vali Kılıç ile sohbet ederek yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Vali Kılıç, “Kamuoyunun bilgilendirilmesi adına ilkeli, tarafsız yayın anlayışıyla görev yapan fedakâr gazetecilere başarılar dilerim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420