Maksut Beykoz’un, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

TDP Genel Bşk. Yrd. Maksut Beykoz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlama mesajı yayınladı

TDP Genel Bşk. Yrd. Maksut Beykoz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Demokratik toplumların vazgeçilmez unsuru olduğuna inandığım ve önemini her geçen gün çok daha iyi kavradığımız tarafsız ve özgür basına olan ihtiyaç, gerek yerel medya diye tabir ettiğimiz (Anadolu Basınında) gerek ise ulusal basında giderek artmaktadır.

Basın sektörünün Türkiye’de yaşadığı ekonomik ve sosyal zorlukların bilinci doğrultusunda Türkiye Değişim Partisi Yerel Medya Başkanlığı olarak çalışmalarımızı daha özgür bir basın tarihi inşaa edebilmek umuduyla sürdürmekteyiz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ifade ettiği üzere; “Basın, milletin müşterek sesidir.”  düşüncesine canı gönülden inanarak, toplumumuzun haber alma özgürlüğü adına gecesini gündüze katarak kamu görevi ifa ettiklerinin bilinci doğrultusunda binbir zorluklarla mücadele ederek çalışmalarına devam eden tüm basın çalışanlarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. TDP Genel Bşk. Yrd. Maksut Beykoz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420