Turizm Otelcilik Proje Ortağı ve Öğretmenleriyle İftarda Buluştu

Bolu İzzet Baysal Abant M.T.A.L (Turizm Otelcilik) proje ortakları, öğretmenleri ve aileleriyle Ramazan ayını fırsat bilerek Abant Palace’ da iftarda bir araya gelip, burada heyetler arasında görüşmelerde gerçekleştirdi.

Bolu İzzet Baysal Abant Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Taksim Otelcilik Abant Palas ve Köşk Otelleri, “Sektörle İşbirliği Proje Protokol Okulları” uygulamalarını her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Atölye desteği, “Osmanlı Mutfağı Yemek Yarışmaları”, “Iza Unundan Ekmek Yapımı” atölye çalışmaları gibi fiziksel imkânların iyileştirilmesinin yanında, “Eğitim İşbirliği” çalışmalarına da önem veriyor. E-mesem uygulamaları kapsamında “Çırak Öğrenci” uygulamalarına da başladı. Ramazan ayında ihtiyaç sahibi 1500 kişiye çıkarılan yemek için de aşçı desteği sağlandı. Ekonomik, sosyal, kültürel ve eğitim işbirliğini ülkemize örnek olacak boyutlara ulaştırdı.

Ramazan ayını fırsat bilen protokol ortakları Abant Palace’ da iftarda bir araya geldi.

Abant Palas Genel Müdürü Kubilay Öztürk öğrenci seçiminden, öğretmen eğitimine tüm süreçte yer aldıklarını, bu yıldan itibaren istihdam etmeye başladıklarını ifade etti. Öğrenciler çalışırken hem ücretlerini hem de burslarını alıyor. Mezun olduğunda istihdam oluyor. Çırak öğrenciler de işletmemizde başladıktan kısa bir süre sonra aranan eleman oluyor.’dedi. Bölgemizden gelen müşterilerinin ve Arap müşterilerinin çoğunlukta olduğunu ifade eden Kubilay Öztürk staja gelen öğrencilerin seçmeli Arapça dersi de almalarının çok iyi olacağını ifade etti.

İftardan sonra heyetler arasındaki görüşmeler geç saatlere kadar devam etti.

Bu bir araya gelişten çok memnun olduklarını ifade eden Okul Müdürü Ayhan Vural güzel temenni ve dileklerde bulunarak ayrıldı. Müdür Ayhan Vural; “Sektörle İşbirliği kapsamında protokol ortağımız Taksim İnternational Abant Palace’ da öğretmenlerimizle ve gurur kaynağımız öğrencilerimizin servisi ile iftarlarımızı yaptık. Kalitenin adresi Taksim Otelciliğe teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız. “dedi. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420