ADAOTOGARAGE “OTOMOTİV EĞİTİM ve ARGE MERKEZİ” AÇILIYOR

Geleceğe iz bırakanlardan olmak ve nitelikli insanlar yetiştirmek isteyen Beyinci İhsan BOYA’nın  “Adaotogarage Otomotiv Eğitim ve ARGE Merkezi” açılış töreni gerçekleşecek.

21 yıllık otomotiv tecrübesiyle hizmet veren Adaotogarage firma sahibi Bilim Adamları ve Mucitler Genel Merkezi Otomotiv Bilim Kurulu Başkanı ve Elektronik Uzmanı İhsan BOYA, işletmesini sanayide eğitim verecek şekilde geliştirip, bilimle buluşturarak “Otomotiv Eğitim ve ARGE Merkezi’ni” kurdu.

“Otomotif Eğitim ve ARGE Merkezi” ve fuar alanı sergi stantlarının açılış töreni 24 Şubat 2022 Perşembe günü saat: 14.00’da E-5 Karayolu Üzeri Bölge Trafik Karşısı No:400 Arifiye- Sakarya -Ada Otogarage da gerçekleşecek.

Mucit, akademisyen, mühendis, usta bilim insanlarının yetiştirileceği  “Adaotogarage Otomotiv Eğitim ve ARGE Merkezi” açılışında ayrıca Türkiye genelinde bilim insanlarının proje ve eserleri ile sektörel ürünlerinde yer aldığı fuar sergi alanında, sergilenecek olan ürünlerde gezilebilecek.

Adaotogarage firma sahibi Bilim Adamları ve Mucitler Genel Merkezi Otomotiv Bilim Kurulu Başkanı ve Elektronik Uzmanı Sakaryalı Beyinci İhsan BOYA, 2001 yılında başladığı profesyonel iş hayatında Sakarya Özöztürkler Peugeot yetkili servisinde teknik danışmanlık pozisyonunda çalıştı. 2001-2005 yılları arasında Peugeot Eğitim Merkezinde sayısız otomotiv üzerine eğitimlere katıldı. Peugeot yetkili bayileri arasında Türkiye genelinde yapılan Teknik Bilgi yarışmasında 3 kez üst üste Türkiye 1.si olarak kırılması zor bir rekora imza attı. 2017 yılında markalaşma yönünde adım atarak ‘ADAOTOGARAGE ELEKTRONİK’ marka tescilini yaptırdı. 2021 yılında Otomotiv Bilim Kurulu Başkanı oldu.

Adaotogarage Otomotiv Eğitim ve ARGE Merkezi’, OTOMOTİV TEKNİK SERVİS olarak; Motor Beyni Onarımı, dizayn, programlama, ABS beyni onarım programlama, ASM Easytronik şanzıman tamiri ve programlanması, Airbag beyni onarımı ve programlama ile OTOMOTİV TEKNİK EĞİTİM alanında; AR-GE İNOVASYON, OTO OKUL Eğitim Merkezi olarak hizmet veriyor. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420