Bolu Belediyesi’nden 10 Bin Kişiye Lokma İkramı

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Regaip Kandili nedeniyle Kalıcı Konutlar Kapalı Semt Pazarı’ndaki esnaf ve vatandaşlara kandil lokması ikram etti.

Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da Regaip Kandili sebebiyle vatandaşlara ve resmi kurumlara lokma ikramında bulunuldu.

Kalıcı Konutlar, Beşkavaklar ve Çıkınlar Mahallesi Kapalı Semt Pazarı’nda gerçekleşen lokma ikramına hem pazar esnafı hem de vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan,  Kalıcı Konutlar Semt Pazarı’ndaki esnaf ve vatandaşlara belediye aşevi tarafından hazırlanan lokmaları ikram etti.

“Tüm halkımızın Regaip Kandilimizi kutluyorum”

Vatandaşlarla pazar yerinde bir araya gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Mübarek üç aylara girdik. Tüm halkımızın Regaip Kandilimizi kutluyorum. Allah, inşallah Ramazan Bayramı’na sağlıkla erişmemizi sağlar. Yaşam Kent ve Umut Kent’in ortak pazarı olan Kalıcı Konut’lar da hem Pazar esnafımıza hem de vatandaşlarımıza lokma dağıtalım istedik. Tekrar vatandaşlarımızın Regaip Kandilini en içten dileklerimle kutluyorum. Allah sağlıklı sıhhatli günlerde bizleri buluştursun” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420