BAŞKAN ÖZCAN’IN YENİ YIL MESAJI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

2022 yılında da Bolu için yatırımlar gerçekleştirmeye devam edeceğini belirten Başkan Özcan, “Biz, 2021 yılını tüm pandemi şartlarına rağmen ekonomik olarak, yatırımlar anlamında büyüyen bir belediye olarak tamamladık. 2022 yılı da yine bizim için yatırım yılı olmaya devam edecek. Ülkem için sağlık ve huzur diliyorum. Esnafımızın para kazanacağı, ekonomik sıkıntıların bertaraf edileceği bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bu yeni yılda ülkemize huzur gelmesini temenni ediyorum. Artık şu pandemiden kurtulmayı temenni ediyorum. Geçen yıl 2021’in çok daha iyi olmasını istiyorum demiştim ancak maalesef olmadı. Pandeminin de etkileriyle büyük bir ekonomik sıkıntı yaşadık. Türkiye’de maalesef yoksul sayısı arttı. Alım gücü düştü. Bir gıda kriziyle karşı karşıya kaldık. İnşallah ülkemiz açısından da Bolumuz açısından da çok daha güzel bir yıl olur. Biz, 2021 yılını mümkün olduğunca tüm pandemi şartlarına rağmen ekonomik olarak, yatırımlar anlamında büyüyen bir belediye olarak tamamladık. Bu yıl yaptığımız yatırımların sonuçları somut olarak ortaya çıkacak. 2022 yılı da yine bizim için yatırım yılı olmaya devam edecek. Bolulu hemşerilerimizin desteklerini ve hayır dualarını bizden esirgememelerini bekliyorum. Tüm hemşerilerime sağlık, mutluluk, esenlik dileklerimi sunuyorum. Bu akşam eşim ve oğlumla birlikte ben de valilik önündeki konserde vatandaşlarla birlikte yeni yıla gireceğim. Ülkem için sağlık ve huzur diliyorum. Esnafımızın para kazanacağı, ekonomik sıkıntıların bertaraf edileceği bir yıl olmasını diliyorum.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420